رد کردن لینک ها

گالری تصاویر

دوره خلاقیت و حل مسئله (Basic) 7-4 سال

در دوره‌ بیسیک (Basic) کودکان در قالب داستان با مسائلی روبرو می‌شوند که در حین ساختن برای این مسائل راه حل می‌یابند. در این مسیر علاوه بر تقویت مهارت حل مسئله خلاقانه، تجربه کار گروهی را دارند و می‌آموزند به دیگران و قانون احترام بگذارند. این بسته ویژه کودکان مهدکودک، پیش‌دبستانی و ابتدای دوره دبستان می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید

دوره More to Math (ریاضی با لگو)

اطلاعات بیشتر از دوره

دوره ماشین‌های ساده (ESM)

در دوره ESM، بسته‌ مکانیک مقدماتی یا ماشین‌های ساده در قالب داستان‌گویی و فعالیت‌های ساختنی با ابزار Duplo (قطعاتی بزرگ‌تر از قطعات عادی لگو) به آموزش عینی مفاهیم پایه‌ای مکانیک مانند چرخ‌دنده‌ها، اهرم‌ها، چرخ و محور و… می‌پردازد. مهارت‌هایی مانند استدلال، دست‌ورزی، منطق و محاسبات در این بسته مورد آموزش داده می‌شود. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید

دوره مقدماتی رباتیک لگو (WeDo 1)

دوره مقدماتی رباتیک لگوی آموزشی (WeDo)، یکی از دوره‌های STEM لگوی آموزشی می‌باشد. STEM مخفف کلمات زیر می باشد:

Science: علوم  –  Technology: تکنولوژی  –  Engineering: مهندسی  –  Mathematics: ریاضیات

همانطور که مشاهده می‌کنید در دوره مقدماتی WeDo، لگوی آموزشی قصد دارد با تکیه بر ابزار جذاب خود مهارت، دانش و نگرش دانش آموزان را در بخش‌های بالا تقویت نماید.

اطالاعات بیشتر و ثبت نام

دوره رباتیک مقدماتی wedo2.0 (مایلو)

بسته جدید رباتیک مقدماتى با عنوان wedo 2.0 , علاوه بر فعالیت هاى ساختنى دیگر بسته ها ، امکان کنترل سازه هاى مکانیکى به وسیله برنامه نویسى ساده و کاملا تصویرى را براى دانش آموزان دوره ى دبستان فراهم مى کند .

ثبت نام و اطلاعات بیشتر

کلاس نیرو و حرکت F&M (مکانیک مقدماتی)

دوره نیرو و حرکت در بستر فعالیت هایی با هدف حل مساله به آموزش مکانیزم های حرکتی و مفاهیم مکانیکی می پردازد.

اطالاعات بیشتر و ثبت نام

کلاس RT رباتیک پیشرفته

این دوره در قالب پروژه های روباتیک پیشرفته تر و همراه با برنامه نویسی تصویری و قابل درک برای دانش آموزان ، به آموزش مهارت های مهندسی ، ریاضی ، تفکر خلاق ، استدلال و …. می پردازد.

ثبت نام و اطلاعات بیشتر

مسابقات انتخابی المپیاد جهانی رباتیک ۲۰۲۲

سبد خرید آیتم حذف شد بازگردانی
  • هیچ دوره ای ثبت نام نکرده اید...